Nie musisz od razu kupować potrzebnego Ci sprzętu !
Wynajmij go u nas.Wypożyczenie urządzenia do mechanicznego prostowania drutu  i bednarki, które mocno przyspieszą i ułatwią prace montażowe.Urządzenie wyposażone jest w siedem wzmocnionych hartowaniem rolek prostujących o specjalnie dobranym profilu umożliwiającym prostowanie drutu o twardości Rm max 420 MPa o średnicy 6, 8, 10 mm oraz bednarki o maksymalnych wymiarach 4x45 mm.
Cena 50 zł/dzień.
Od wynajmującego pobierana jest kaucja w gotówce  200 zł. Wpożyczenie urządzenia do odwijania bednarki z rolki, które mocno przyspieszą i ułatwią prace montażowe w terenie, odwijak do płaskownika "bednarki". Posiada mocne rolki co bardzo ułatwia przemieszczanie i rozwijanie płaskownika wzdłuż wykomu, podstawa nóżki rozkręcane posiadamy wersję z pompowanymi kołami co pomaga lekko się przemieszczać.
Cena 50 zł/dzień.
Od wynajmującego pobierana jest kaucja w gotówce  150 zł. 
Wpożyczenie urządzenia do wbijania szpilek uziomowych. Urządzenie wyposarzone w uchwyt
 SDS-MAX.
Młot wyburzeniowy RH228 25J 1500W. Energia pojedyńczego udaru 6-25J zasilania 230V.
Cena 50 zł/dzień.
Od wynajmującego pobierana jest kaucja w gotówce  300 zł. 

Wypożycznie przyczepki transportowej dwuosiowej lekkiej Tema. Wtyczka 7 PIN możliwość wypożyczenia redukcji 13 PIN 7/13.
Model: 2612/2 wymiary przestrzeni ładunkowej: 2630x1250x320 mm, dopuszczalna masa całkowita 700 kg ładowność max 500 kg gotowa do wyjazdu.
Druk najmu do pobrania  !!!pobierz umowę najmu kliknij !!!!
Od wynajmującego pobierana jest kaucja w gotówce  200 zł. 

Cena za dobę 50 zł
Zapoznaj się z regulaminem wynajmu !!!REGULAMIN!!!

Uwaga w ofercie są również rampy najazdowe do 500kg składane kpl.
Cena 20 zł z przyczepką 30 zł bez przyczepki.

Wypożyczenie agregatu prądotwórczego marki BARRACUDA 3800W jednofozowy 230V.
Rozruch elektryczny z dodatkową funkcją rozruchu ręcznego.

Agregat idealnie nadaje się do zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach gdzie brakuje stałego zasilania prądem. Generator świetnie sprawdza się w rzemiośle, budownictwie, na działkach i ogrodach, do prac z elektronarzędziami, pompami i oświetleniem.
Zastosowany silnik 188F OHV jest powszechnie stosowany na świecie w urządzeniach takich jak glebogryzarki, motopompy, ubijarki oraz właśnie agregaty prądotwórcze. Duża wytrzymałość na przeciążenia oraz podwyższona wytrzymałość elementów eksploatacyjnych sprawie, iż silnik jest niezawodny w swojej klasie. Zastosowana prądnica wykonana jest w 100% z miedzi. 
Benzyna 95 osobny zbiornik żadnych mieszanek.
Cena 70 zł/dzień.
Od wynajmującego pobierana jest kaucja w gotówce  500 zł. 

Potrzebujesz sprzętu kórego nie mamy na stronie zadzwoń do nas. Zawszę upewnij się telefonicznie czy dostępny sprzęt jest na miejscu.