MONITORING        
   
Czyli telewizja w układzie zamkniętym. W Polsce przyjęła się popularna nazwa telewizja przemysłowa, lub monitoring telewizyjny. Jak zapewne Państwo doskonale wiedzą jest to zastosowanie kamer video wraz z różnego rodzajami rejestratorami i oczywiście monitorami, które wykorzystywane są do obserwacji wraz z rejestracją obrazu ,terenu, na którym zainstalowane zostały odpowiednie kamery. Właśnie nasza firma ELEKTRO-AUTOMATYKA zajmuje się m.in. wykonywaniem systemów monitoringu oraz konserwacją. W tym zakresie oferujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do potrzeb danego klienta zarówno pod względem jakości sprzętu jak i ceny.
Podczas wykonywania instalacji telewizji przemysłowej dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale bardzo dużą uwagę przywiązujemy do estetyki wykonania. Kamery zawsze dobieramy tak aby przekazywany z nich obraz był zawsze jak najlepszy. Aby uzyskać bardzo dobrą jakość ważne jest także to jaki zainstalujemy rejestrator cyfrowy, kamery. Odpowiednio dobrany sprzęt w połączeniu z prawidłowo wykonaną instalacją zawsze zapewnia dobry efekt końcowy w postaci wysokiej jakości obrazu.
Polecany naszym klientom sprzęt pochodzi zawsze od uznanych na rynku firm dystrybucyjnych. Dzięki wieloletniej współpracy z przedstawicielami markowego sprzętu  zawsze oferujemy atrakcyjne ceny oraz gwarancję.
Po dokonaniu wizji lokalnej na obiekcie i ustaleniu niezbędnych szczegółów każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną ofertę handlową zawierającą wszystkie informacje na temat proponowanych przez nas cen i rozwiązań technicznych.  Nasza firma dąży do tego aby każdy klient był w usatysfakcjonowany z zaproponowanych rozwiązań.

Zapewniamy Państwu doradztwo, szeroką gamę produktów i serwis. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Instalujemy systemy na obiektach mieszkaniowych, przemysłowych, obszarach leśnych, oraz wykonujemy  systemy rejestracji mobilnej, kamery cofania z możliwością podglądu w kabinie w   (autobusach, pojazdach szynowych, maszynach budowlanych, samochodach ciężarowych, dostawczych, maszynach rolniczych, itp).
Wykonujemy również monitoring placów budowy gdzie ochrona obiektu posiada podgląd np , pojazdów wjeżdżających na teren budowy lub podgląd samego terenu inwestycji. Proponujemy rozwiąznia systemów od rozwiązań HD-CVI po IP, oraz przesył obrazu w systemie radiowym camsat.

                                   
 
                 
Współpracujemy z Najlepszymi