SYSTEMY
MONITORINGU        
   
Instalacja systemów monitoringu to usługa, którą zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez ten okres obsłużyliśmy bardzo dużo zleceń w pełni zadowalając i spełniając oczekiwania naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży teleinformatycznej posiadamy bogate doświadczenie, a także chętnie doradzamy w razie pytań. Wykonujemy instalacje monitoringu od podstaw, jak również modernizujemy i rozbudowujemy stare systemy monitoringu wizyjnego. Montaż kamer przemysłowych wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości sprzęt, kluczowych na rynku producentów, takich jak np: DAHUA, BCS, HIKVISION. System monitoringu to inwestycja na lata, dlatego przez długi czas dokonywaliśmy selekcji sprzętu, aby nasi klienci mogli z niego korzystać bez zbędnych awarii. Posiadamy niezbędne profesjonalne narzędzia do montażu kamer przemysłowych, co pozwala na szybką i sprawną instalację sprzętu, a także estetykę i czystość pracy. 
Polecany naszym klientom sprzęt pochodzi zawsze od uznanych na rynku firm dystrybucyjnych. Dzięki wieloletniej współpracy z przedstawicielami markowego sprzętu  zawsze oferujemy atrakcyjne ceny oraz pewną gwarancję.
Po dokonaniu wizji lokalnej na obiekcie i ustaleniu niezbędnych szczegółów każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną ofertę handlową zawierającą wszystkie informacje na temat proponowanych przez nas cen i rozwiązań technicznych. 

Zapewniamy Państwu doradztwo, szeroką gamę produktów i serwis. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Konfiguracja urządzeń dla klientów pod kątem podglądu online do własnego systemu monitoringu.

Instalujemy systemy:
- na obiektach mieszkaniowych (bloki, domki jednorodzinne, inne)

- na obiektach przemysłowych (biura, hale przemysłowe),
-
na terenach budowy,
- na obszarach leśnych fotopułapki (Nadleśnictwa),
-
w szkołach i na uczelniach chroni uczniów, studentów i personel przed przemocą czy kradzieżą,
- w sklepach, pozwala na zabezpieczenie towaru i zmniejszenie ilości kradzieży nawet o 90%,

- w magazynach lub skłądowiskach materiałów.
- na skałdowiskach odpadów zgodnie z wymogami Ministra Środowiska 2019/2020.
Wykonujemy  systemy rejestracji mobilnej,
- kamery cofania z możliwością podglądu w kabinie w  autobusach,
- pojazdach szynowych (lokomotywach) spalinowych, elektrycznych,
- maszynach budowlanych,
- samochodach ciężarowych
, dostawczych,
- maszynach rolniczych
.

Proponujemy rozwiąznia systemów sieciowych IP, oraz przesył obrazu w systemie mostów radiowych jak CAMSAT lub Ubiqui tam gdzie niema możliwości położenia klasycznej instalacji kablowej.
Współpracując z nami masz pewność, że instalacja została wykonana w prawidłowy i bezpieczny sposób.