Pragniemy zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów sterowania Państwa mienia. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji, począwszy od doboru materiałów aż do montażu osprzętu łączności bezprzewodowej, którym może być zarówno budynek prywatny, a także obiekty przemysłowe, handlowe, usługowe. Wykonaliśmy już wiele systemów sterowania bezprzewodowego urządzeniami:
- montaż bezprzewodowych termostatów oraz czujników temperatury w pokojach wraz ze sterowaniem elektrozaworami grzejników w pomieszczeniach
- sterowaniem oświetleniem (sceny świetlne)
- zdalne sterowanie roletami okiennymi
- zdalne sterowanie bramami wjazdowymi, garażowymi
- zdalna kontrola nad naszym domem z aplikacjach mobilnych  orprz paneli dotkowych wewnętrznych.
Mamy duży zakres propozycji dla naszych klientów, zapraszamy do współpracy. Prosimy o informację wyślemy Państwu  informację rekalmową onośnie propozycji systemu bezprzewodowego sterowania domem.

Coś więcej o systemie  XComfort

Wygoda i komfort  
Cenisz sobie komfort i wygodę na najwyższym poziomie? Uwielbiasz nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie i podnoszą jego jakość? A może szukasz inteligentnych i funkcjonalnych rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwolą zadbać o środowisko? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres.
Dom przyszłości
Inteligentny dom to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby i oczekiwania. Co więcej, inteligentny dom (budynek) to idealna droga do spełnienia marzeń. Już teraz wyobraź sobie, że ogrzewanie włącza się samo, rolety same się zamykają, a światło w ogrodzie lub w poszczególnych pomieszczeniach włącza się tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Prawda, że brzmi pięknie? Możemy śmiało powiedzieć, że inteligentny budynek to niezwykle nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, oferujemy xComfort – bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. xComfort doskonale sprawdzi się nie tylko w nowo budowanych domach, ale także w mieszkaniach z już istniejącą tradycyjną instalacją elektryczną. Poszczególne elementy systemu cechują się nowatorskim i eleganckim wyglądem, a szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania do każdego stylu i wystroju wnętrza. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!
Masz dość podnoszenia rolet rano?
Od dziś mogą same cicho podnosić się do góry. Każdego ranka rozpoczęcie ich pracy może być uzależnione od ustawionej godziny lub natężenia oświetlenia (w zależności od pory dnia i nasłonecznienia).
Nikt z nas nie chce opuszczać swojego domu z poczuciem niepewności i z myślą: co zastanę po swoim powrocie?
Dlatego wykorzystując system xComfort możemy zasymulować naszą obecność w domu poprzez cykliczne włączanie światła i np. odbiornika radiowego. Możemy też zaprogramować tak nasz dom, aby od czasu do czasu opuszczał rolety (np. na noc), a na dzień podnosił je, tak jakbyśmy cały czas tam byli.
Ciepło?
Każdy chciałby mieć w domu przyjemnie ciepło. Coraz częściej wykorzystywane są do tego podgrzewacze elektryczne. Natomiast chodzenie i ciągłe kontrolowanie temperatury jest dość męczące i uciążliwe. System xComfort wychodzi naprzeciw temu i daje możliwość sterowania temperaturą w pomieszczeniach w sposób bezprzewodowy. Pozwala również na zaoszczędzenie energii poprzez wyłączanie ogrzewania przy otwartym oknie (montujemy w nim kontaktron, wyłączający ogrzewanie).
Chciałbyś mieć "podgląd" na swoją instalację?
Możesz włączyć komputer, uruchomić program i zapalić światło na dole domu.
Chcesz zobaczyć czy twoje dzieci zgasiły już światło?
Nie ma sprawy, możesz nawet zrobić to za nie.
Instalacją można również sterować poprzez internet i telefon komórkowy. Wystarczy wysłać sms'a i zapala się światło w ogrodzie. Kolejny i zmienia się temperatura w naszym domu.
Z xComfortem wszystko staje się prostsze.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą systemu xComfort oglądając krótki film poświęcony nowej technologii którą możemy państwu zaoferować jak i programowanie aplikacji xVision.Aplikacja xVision służy do sterowania i wizualizacji systemu xComfort.Cechuje ją przyjazny interfejs graficzny, intuicyjne sterowanie urządzeniami, przejrzystość wizualizacji oraz duża ilość przydatnych funkcji, jak symulacja obecności, wbudowana przeglądarka internetowa, ramka cyfrowa, czy podgląd z kamer. Program jest przeznaczony jest do instalacji na dowolnym panelu dotykowym lub komputerze z systemem operacyjnym Windows XP. Składa się z funkcjonalnych modułów wyświetlanych w kolejnych zakładkach, oznaczonych czytelnymi ikonami. Oprogramowanie umożliwia m.in. sterowanie oświetleniem i roletami/żaluzjami poprzez regulatory, uruchamianie scen świetlnych jednym przyciśnięciem oraz wizualizację stanu czujników na ekranie. W dodatkowej zakładce użytkownik w prosty sposób może sterować ogrzewaniem/klimatyzacją zmieniając tryb pracy (Komfort, Czuwanie, Noc), zadaną temperaturę lub przełączyć działanie na tryb automatyczny.


                                                                                                                          
          >>kliknij tu<<