Aby dom był bezpieczniejszy oraz przyjemny w użytkowaniu wyposażamy go w domofon lub wideodomofon. Nasza firma posiada duże doświadczenie w montażu tego typu urządzeń zarówno w domach jednorodzinnych jak i blokach mieszkalnych. Zajmujemy się wykonaniem niezbędnego okablowania oraz montażem wybranego przez klienta zestawu.  Montujemy domofony i wideofony jedno oraz wieloabonamentowe. Istnieje możliwość zastosowania interkomu umożliwiającego komunikację pomiędzy poszczególnymi abonentami. Tradycyjny stację bramową z kamerą można zastąpić stacją audio, a kamerę zlokalizować na budynku przez co powiększy się nam obszar obserwacji. W zakresie obsługi wejść na dużych obiektach mieszkalnych, w szczególności w osiedlach zamkniętych posiadających strukturę wielowejściową, lub budynkach wielorodzinnych proponujemy montaż nowoczesnych domofonów cyfrowych.
Instalacje tego typu pozwalają na niezależną obsługę wielu drzwi wejściowych oraz bram wjazdowych z każdego lokalu mieszkalnego. Ponadto umożliwia otwieranie bramek za pomocą kodów PIN lub breloczków zbliżeniowych, a nawet sterowanie bramą wjazdową z pozycji panelu wywołania .Domofony cyfrowe charakteryzują się dużą niezawodnością działania, praktycznie całkowicie są odporne na zakłócenia zewnętrzne, oraz zapewniają całkowity brak możliwości podsłuchania prowadzonej rozmowy za pośrednictwem słuchawki w innym lokalu mieszkalnym.Poprawnie wykonanie okablowania obiektu odpowiednimi przewodami oraz zainstalowanie osprzętu renomowanej firmy zapewnia pewną i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

 Nasze usługi i proponowany sprzęt pozwalają m. in. na:
-dwukierunkową komunikację głosową,
-obserwację rozmówcy przed wejściem,

-kolorowe monitory płaskie dotykowe lub słuchawkowe,
-regulacja kąta widzenia kamer w stacjach bramowych,
-dobra jakość obrazu oraz dźwięku audio,
-oświetlacz podczerwieni "widzenie" w nocy za pomocą wbudowanego podświetlenia IR,
-cyfrowe wybieranie abonenta oraz kodowe otwieranie drzwi,
-estetyczny wygląd,
-wysoka jakość wykonania,
-niezawodność,
-zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców,

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:
montażu, zaprogramowania systemów domofonowych i wideodomofonowych m. in:
ACO, ELFON, MIWI-URMET, VIDOS, BCS, Nice,  inne,

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, szeroką gamę produktów i profesjonalny serwis. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, krótkie i dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na współpracę ze Wspólnotami Mieszkaniowymi.
Dziłamy na terenie woj: Opolskiego oraz Śląskiego.