Z nami czujcie się bezpeiczniej:

Aby dom był bezpieczniejszy oraz przyjemny w użytkowaniu wyposażamy go w domofon lub wideodomofon. Nasza firma posiada duże doświadczenie w montażu tego typu urządzeń zarówno w domach jednorodzinnych jak i blokach mieszkalnych. Zajmujemy się wykonaniem niezbędnego okablowania oraz montażem wybranego przez klienta zestawu.  Montujemy domofony i wideofony jedno oraz wieloabonamentowe. Istnieje możliwość zastosowania interkomu umożliwiającego komunikację pomiędzy poszczególnymi abonentami. Tradycyjny stację bramową z kamerą można zastąpić stacją audio, a kamerę zlokalizować na budynku przez co powiększy się nam obszar obserwacji. W zakresie obsługi wejść na dużych obiektach mieszkalnych, w szczególności w osiedlach zamkniętych posiadających strukturę wielowejściową, lub budynkach wielorodzinnych proponujemy montaż nowoczesnych domofonów cyfrowych.
Instalacje tego typu pozwalają na niezależną obsługę wielu drzwi wejściowych oraz bram wjazdowych z każdego lokalu mieszkalnego. Ponadto umożliwia otwieranie bramek za pomocą kodów PIN lub breloczków zbliżeniowych, telefonówa, nawet sterowanie bramą wjazdową z pozycji panelu wywołania . Domofony cyfrowe charakteryzują się dużą niezawodnością działania, praktycznie całkowicie są odporne na zakłócenia zewnętrzne, oraz zapewniają całkowity brak możliwości podsłuchania prowadzonej rozmowy za pośrednictwem słuchawki w innym lokalu mieszkalnym. Poprawnie wykonanie okablowania obiektu odpowiednimi przewodami oraz zainstalowanie osprzętu renomowanej firmy zapewnia pewną i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

 Nasze usługi i proponowany sprzęt pozwalają na:
-dwukierunkową komunikację,
-obserwację rozmówcy przed wejściem,

- kolorowe monitory płaskie dotykowe lub słuchawkowe dowolność,
- regulacja kąta widzenia kamer w stacjach bramowych przed wejściem,
- bardzo dobra jakość obrazu oraz dźwięku audio,
- doświetlacz podczerwieni "widzenie" w nocy za pomocą wbudowanego podświetlenia IR,
- cyfrowe wybieranie abonenta oraz kodowe otwieranie drzwi,
- estetyczny desing (wygląd),
- wysoka jakość wykonania,
- zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców,

Instalujemy systemy;
- na osiedlach co pozwala mieszkańcom kontrolować, kto wchodzi na obszar ich osiedla, i zapobiega wejściu osób niepożądanych
na prywatnych posesjach,

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:
montażu, zaprogramowania systemów domofonowych i wideodomofonowych takich marek jak:
ACO, ELFON, MIWI-URMET, VIDOS, BCS, Nice,  inne,

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, szeroką gamę produktów i profesjonalny serwis. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, krótkie i dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.
Jesteśmy otwarci na współpracę ze Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Deweloperami.
Dziłamy na terenie woj: Opolskiego oraz Śląskiego.